Doprava od 2500 Kč je zdarma

Zaruka (Warranty Terms)

Záruční podmínky společnosti Eden gems

Společnost Eden gems poskytuje kompletní zákonem danou záruku na vady výroby a materiálu u pravých produktů značky Adda zakoupených ve vlastních prodejnách společnosti Eden gems (včetně internetových obchodů). Záruka se vztahuje pouze na poškození, které podle názoru společnosti Eden gems nevzniklo z důvodu nehody nebo nevhodného užívání, běžného opotřebení, úprav, pokusu o opravu, nedbalosti nebo nedodržení zvláštních pokynů společnosti Eden gems k péči o výrobky. Postupy doporučené péče si můžete kdykoliv přečíst zde. Každý předmět, který bude v rámci záruky shledán vadným, může být dle uvážení společnosti Eden gems:

 1. Nahrazen identickým předmětem, je-li k dispozici;
 2. Nahrazen předmětem srovnatelné hodnoty;

Poškozené zboží by mělo být předáno prodejně Eden gems. Záruční služba je poskytována bezplatně. Uschovejte si doklad o koupi či dodání zboží, doklad k daru nebo osvědčení o pravosti pro případ, že byste potřebovali uplatnit záruku. Doklad nebo osvědčení slouží k potvrzení koupě a pravosti zakoupeného zboží a nároku na záruku. Tyto záruční podmínky platí v případě, že se na konkrétní zboží nevztahují jiné konkrétní záruční podmínky. Společnost Eden gems si vyhrazuje právo kdykoliv dle vlastního uvážení provést v záručních podmínkách změny nebo úpravy, které budou mít platnost do budoucna. Záruka neovlivňuje vaše zákonná práva.

Záruka se vztahuje na opravu příslušenství (řetízky, zámky, spony, kroužky atd.), poškozené kameny nelze vyměnit.

Na ztrátu nebo poškození šperků v důsledku nesprávné péče nebo skladování se záruka nevztahuje.

Oprava šperků se provádí do 3 měsíců. Každý pracovní den od 12 do 19 můžete nechat své šperky k opravě v prodejně Adda Praha.

Doklad o koupi

Fakturu nebo stvrzenku si uschovejte jako doklad o koupi.

U zboží zakoupeného v kamenné prodejně slouží jako doklad o koupi pokladní stvrzenka, která bude také vyžadována při uplatňování záruky.

Pečlivě ji uschovejte.

U zboží zakoupeného z internetového obchodu slouží jako záruka doklad o dodání. K online objednávce se také vydává osvědčení.

U všech online nákupů platí, že pokud budete chtít zboží reklamovat s využitím záruky apod., je nutné doložit fakturu nebo doklad o dodání.

 

Šperky  doporucena pece

Všechny módní šperky značky Adda jsou vyráběny tradičními metodami, a vyžadují proto velmi jemné zacházení. Nezbytná je tedy i speciální péče. Dodržujte prosím následující pokyny k péči:

 1. Šperky uchovávejte odděleně v původním obalu nebo v měkkém pouzdře, aby se nepoškodily.
 2. Šperky často leštěte hadříkem nepouštějícím vlákna, aby si uchovaly svůj originální třpytivý vzhled.
 3. Doporučujeme nasazovat si šperky vždy až nakonec, jako finální doplnění oděvu.
 4. Nezapomínejte si šperky Adda sundávat před mytím rukou, plaváním a používáním produktů, jako je parfém, lak na vlasy, mýdlo nebo tělové mléko. Takové produkty mohou poškodit kov a způsobit změnu zabarvení či ztrátu třpytu křišťálu. Vyvarujte se kontaktu šperků s vodou, kosmetikou (jako je krém, sprej, lak na vlasy, parfém atd.), domácími chemikáliemi. Tak vás budou těšit déle!
 5. Dávejte pozor na kontakt s předměty, které by mohly mineral poškrábat nebo naštípnout.
 6. K péči o stříbro používejte profesionální bižuterní kosmetiku: čisticí prostředky, leštící ubrousky. Existují nástroje jak pro stříbro, tak pro zlacení.
 7. Šperky bez kamínků je třeba po vyčištění důkladně opláchnout tekoucí vodou, otřít do sucha a přetřít ubrouskem.
 8. Šperky s kameny čistit tak, aby se výrobek nedostal na kámen: následky chemické reakce mohou přírodní kámen trvale zničit!
 9. Šperky s kamínky po vyčištění otřít vlhkým vatovým tamponem / tyčinkou, aby se odstranil přebytečný produkt. Voda by se neměla dostat na kameny!
 10. To platí zejména pro prsteny se světlými a průhlednými kameny (horský křišťál, růžový křemen atd.), je PŘÍSNĚ NEMOŽNÉ je namočit! Zmatnění stříbra, které se na podkladu objeví od vody, bude viditelné přes průhledný kámen, bude se jevit zakalené a bohužel to nelze nijak napravit.
 11. Neskladujte stříbro a zlacení pohromadě, dojde tím k oxidaci kovu.
 12. Nenoste šperky v tašce/kapse bez ochranného sáčku/krabice/držáku atp.
 13. Než šperk vložíte do krabičky, nezapomeňte ji vyčistit.

Šperky s pohyblivými prvky

Některé šperky z kolekce Adda obsahují pohyblivé části. Doporučujeme čistit je pravidelně, aby si uchovaly schopnost volně se roztančit.

Záruka se vztahuje na bezplatné čištění šperků ve všech prodejnách Adda a JerusalemBazar bez omezení.

Care