Doprava od 2500 Kč je zdarma

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Jak mohu vrátit online objednávku?

Největší prioritou Eden gems a Adda je spokojenost zákazníka. Objednávku můžete zrušit do 14 dnů po obdržení (s výjimkou dárkových karet). Pro vrácení objednávky postupujte následovně:

Zabalte položku (položky), aby se vrátily vpůvodním balení, pomocí původních obalových materiálů.

Vyplňte formulář k vrácení zboží apřiložte ho kvraceným položkám. Uveďte číslo vracených položek a důvod vrácení. Je velmi důležité, aby byl formulář kvrácení přiložen přímo kbalíčku, abychom mohli vyřídit vrácení.

Vraťte balíček.

Uschovejte si účtenku za zpětné poštovné.

Na zpracování vratky poskytněte přibližně 14pracovních dnů. Jakmile se vaše objednávka zpracuje, obdržíte email spotvrzením vratky avyřídí se vrácení peněz. Vrácení peněz může trvat až 10pracovních dnů, než se zobrazí na vašem účtu. Vracený balíček můžete sledovat prostřednictvím odkazu, který vám poskytne dopravce.

Mohu zboží vyměnit?

Zboží nelze vracet formou náhrady či výměny za jiné.

Zboží, které již nechcete, je nutné vrátit běžným postupem dle pravidel pro vracení zboží.

Na správné zboží, o které máte zájem, vytvořte novou online objednávku.

Mohu vrátit předměty z výprodeje?

Naše pravidla pro vrácení zboží se vztahují na všechny předměty (s výjimkou dárkových karet), včetně zboží z akcí a výprodejů. 

Jak vracet soupravy a sady

Přijde-li zboží v jedné krabičce jako tzv. „běžná sada“, lze vrátit pouze kompletní sadu, nikoli jen některé položky z ní. Jednotlivé položky z běžné sady společnost Eden gems k vrácení nepřijímá. K vrácení přijme pouze kompletní běžnou sadu.

Pro sady zakoupené v rámci akčního balíčku, kdy jste využili akce nebo slevy za nákup jedné nebo více položek (např. nakupte 3 produkty a ušetřete 10 % z ceny každé položky, nebo když platí určitá sleva na každý zakoupený produkt), platí, že můžete jednotlivě vrátit ty položky, které jste jednotlivě také zakoupili. Chcete-li však vrátit jakékoli zboží zakoupené ve slevovém balíčku, upozorňujeme, že společnost Eden gems upraví akční ceny tak, že vám za ostatní položky v daném slevovém balíčku naúčtuje běžnou cenu. Z částky, která vám bude vrácena (tj. zlevněné ceny zaplacené za položku či položky balíčku, které jste vrátili), odečte společnost Eden gems rozdíl mezi běžnou a sníženou cenou zbývajících položek balíčku, které si ponecháte.